Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

W piątek 27 czerwca i w naszej szkole po raz ostatni zabrzmiał dzwonek, który obwieścił długo oczekiwaną przerwę wakacyjną.

16 uczniów klasy VI po raz ostatni zasiadło wspólnie z nami na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Klasa V pożegnała ich wręczając m.in. ordery za ich zasługi na polu nauki. Ponadto każdy z absolwentów na pamiątkę otrzymał symboliczną cegiełkę. Milą niespodziankę przygotowali dla wszystkich uczniowie klasy VI wraz ze swoją wychowawczynią Panią Małgorzatą KILIAN oraz innymi  nauczycielami, a mianowicie Uczniowie klasy VI zorganizowali konkurs dla pozostałych  uczniów, którzy mieli odgadnąć kto jest na fotografii z okresu wczesnego dzieciństwu. Na zdjęciach, które wywołały dużo śmiechu, mieliśmy okazję podziwiać Grono Pedagogiczne w okresie dziecięcym.

Wielu uczniom udało się w mgnieniu oka rozwikłać zagadkę, wielu Nauczycieli sprawiło też niespodziankę swoim wyglądem, a raczej jego zmianą. Druga część konkursu skierowana była do nauczycieli, którzy mieli rozpoznać który z uczniów klasy VI znajduje się na fotografii. Nauczyciele odpowiadali prawie bezbłędnie, prawie ponieważ i im zdarzyły się wpadki. Słowem śmiechu było co nie miara. Po występach uczniów, Pani Dyrektor przeszła do oficjalnej części uroczystości wręczania nagród i świadectw z wyróżnieniem najlepszym uczniom  naszej szkoły:

Uczniowie klas IV – VI z najwyższymi średnimi:

1. Korzeniec Martyna kl. VI -  5,42
  2. Staś Luiza kl. VI - 5,33
  3. Marek Dworaczyk kl. V - 5,17
  4. Oliwia Kątny kl. V -  5,17
  5. Mateusz Korzeniec kl. IV - 5,17
  6. Gabriel Gerat  kl. IV -5,17
  7. Julia Pippa kl. V -  5,0
  8. Pytel Robert kl. V – 4,92
  9. Nowak Melania kl. VI -  4,8
  10. Grzeschik Vanessa kl. VI - 4,75
  11. Jakub Rudnik 4,75
  12. Bartosz Hocwik 4,75

Najlepsi uczniowie klas I-III:

Klasa I

• Magdalena Buczek
  • Kevin  Pikos
  • Jakub Kostosz
  • Nikodem  Lipp
  • Nataniel Panitz
  • Martyna  Strzelczyk

Klasa II

• Maja Prządo
  • Julia Weznel
  • Emilia Krawczyk

Klasa III

• Christina Świtała
  • Jakub Grus
  • Milena Skowron
  • Julia Pippa
  • Vanessa Mika
  • Daniel Janczyk
  • Karolina Koc

Następnie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom, pracownikom za współpracę. Szczególne podziękowania zostały skierowane pod adresem Rodziców i osób, które wsparły szkołę.

Zaś wszystkim Uczniom Pani dyrektor życzyła miłych, słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.